biuro@wystawianie-aukcji.pl

Proste kroki

  ZRÓB ZDJĘCIA PRZEDMIOTÓW
WYŚLIJ JE NAM MAILEM LUB ZA POMOCĄ NASZEGO PROGRAMU
  NASZA FIRMA OPISZE AUKCJE   GOTOWE AUKCJE TRAFIĄ DO CIEBIE LUB NA TWOJE KONTO ALLEGRO
               

Oferujemy usługę pisania aukcji Allegro dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Klientom zainteresowanym współpracą proponujemy spotkanie, podczas którego przedstawiamy szczegóły oferty.

Aukcje standard

Dla niewielkich projektów oferujemy pisanie pojedyńczych aukcji, jednak nie mniej niż 100 aukcji jednorazowo.

Pakiet

Przy dużej ilości aukcji optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie miesięcznego pakietu aukcji. W ramach pakietu oferujemy napisanie nawet 50 tysięcy aukcji w miesiącu, co daje jedynie grosz od aukcji i ani grosza więcej. Warunkiem korzystania z pakietu jest podpisanie umowy współpracy na minimum 3 miesiące i korzystanie wyłacznie z naszego programu. Istnieją dwa rodzaje pakietów: podstawowy i premium. W pakiecie premium oferujemy dodatkowo obróbkę zdjęć.

Szablony

Warto zamówić odpowiedni szablon dostosowany do własnych potrzeb. Oferujemy szablony zwykle i animowane. Przykładowe wzory w zakładce "szablony".

Program

Każdy dostaje od nas całkowicie za darmo program, za pomocą którego może wcześniej obejrzeć każdą aukcję przed jej wystawieniem. Dzieku niemu klient ma wgląd do napisanych przez nas aukcji, a dodatkowo nawet w ostatniej chwili może zmienić wprowadzone dane (cenę, nazwę, opis itp.). Obecnie dysponujemy najszybszymi programami do pisanie aukcji w Polsce.

Zobacz jak to działa:

NOWOŚĆ DLA SAMODZIELNEGO OPISYWANIA AUKCJI

Cennik obowiązkowy od 1 stycznia 2018r.

Aukcje standard
1 aukcja
2zł netto

Cena zawieraja koszt napisania 1 aukcji z umieszczeniem zdjęć z dowolnego źródła, na naszym serwerze przez 1 rok.

Pakiet aukcji*

podstawowy

z nr oem ,fidy w aukcji

700zł netto/m-c

1300zł netto/m-c

Dodatkowo doliczana jest opłata za każdą godzinę pracy w określonej stawce 15zł netto za godzinę. Gwarantujemy jednak wystawienie 500 aukcji w ciągu 8 godzin*.

* - dotyczy wyłącznie części motoryzacyjnych używanych.

Szablony
zwykły
160zł netto/szt.
animowany
330zł netto/szt.