Jedyna w Polsce aplikacja całkowicie BEZPŁATNA, do zarządzania wysyłkami oraz do drukowania etykiet firm kurierski DPD, DHL , Inpost

Nasza aplikacja jest całkowicie bezpłatna oraz otwarta na kolejne integracje. W każdym miesiącu staramy się dodać coś nowego. To wy, drodzy sprzedawcy informujecie nas co Wam potrzeba, a my to realizujemy. Dlaczego nie ma cennika opłat? Nie planujemy takiego rozwiązania w najbliższych latach. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund i to już wystarczy, aby korzystać bezpłatnie z pełnej funkcjonalności naszej aplikacji. Jeśli masz jakiś pomysł, potrzebujesz nietypowej integracji jesteśmy w stanie ją wykonać. Napisz do nas wiadomość.

Dlaczego jest taka prosta?
Wystawiając dziennie kilka tysięcy aukcji bardzo często przerywaliśmy swoją pracę w celu pomocy naszym klientom, którzy korzystali z innych platform do zarządzania wysyłkami, tracąc bezpoduktywnie nasz cenny czas na wysparcie techniczne firm trzecich, co kompletnie nie leżało w naszej gestii. Postanowiliśmy zatem dać Wam wszystkim narzędzie które jest tak proste w obsłudze, że obsługa nawet 100 paczek dziennie zajmie Ci 20 minut.

szablon 1